Po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach Oświęcimskiej Ligi Siatkówki Kobiet, zatorskie młodziczek, stanęły do walki  o kolejne zwycięstwo oraz  punkty w tabeli. Tym razem, po drugiej stronie siatki stanęła ekipa UKS GRUNWALD Chełmek. Rezultat meczu choć taki sam jak ten poprzedni, to przebieg tego starcia wyglądał nieco inaczej.  Początek pierwszego seta wydawał się być w pełni kontrolowany przez nasze Siatkarki.

Jednak Rywalki pokazywały, że także chcą powalczyć o wygraną w tym meczu i zaczęły odrabiać straty. Dzięki bardzo dobrej grze w obronie Mai Puziak udało się wyprowadzić kontry, które pozwoliły na radość zdobycia 25 punktów pierwszej partii.

Drugi set to nieznaczna przewaga rywalek i to my musimy „gonić” wynik. Sytuacja nie była ciekawa gdy na tablicy widniał rezultat 15:20 na naszą niekorzyść.. Wtedy to, w polu zagrywki bardzo dobrze zaprezentowała się Zuzanna Błażej , posyłając 8 zagrywek z rzędu, skutecznie utrudniając rozegranie akcji drużynie z Chełmka. Również na siatce dobrą czujnością popisała się Wiktoria Gancarczyk. Po chwili tablica wyników pokazała 25 punkt dla naszej drużyny i wygraną w całym meczu 2:0.

Ten set pokazał kolejny raz nieprzewidywalność kobiecej siatkówki oraz, że dzięki woli walki nawet bardzo niekorzystny wynik pozwoli odwrócić losy spotkania. Wielkie  gratulacje dla całej drużyny !!!

Sklad: Maja Puziak, Wiktoria Gancarczyk, Faustyna Dyrda, Zuza Błażej, Milena Łysin, Ala Machniak, Weronika Woźniak.